Як стати членом УАРМ:

Членство в асоціації відкрито для всіх людей, активних в галузі репродуктивної медицини і науки, включаючи медичних докторів, науковців, студентів і допоміжного персоналу.

Для участі відправте заяву за адресою або електронною поштою:

58000, м. Чернівці, вул. В.Трепка, 1-А
Тел.: (0372) 585511, 0958538135
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Переваги бути членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ)

Вступаючи в Українську асоціацію репродуктивної медицини, ви стаєте частиною спільноти репродуктологів України, набуваєте імідж цивілізованого учасника ринку в галузі репродуктивної медицини Це підвищує довіру до вас з боку потенційних партнерів і пацієнтів, в тому числі іноземних, які звертаються до асоціації з проханнями про рекомендації надійних українських клінік репродукції та їх співробітників в якості потенційного ділового партнера. Для більшості країн членство в галузевій асоціації – це абсолютно необхідна норма і цього вони очікують від вас. Інформація про членів УАРМ розміщується на сайті асоціації.
Українська асоціація репродуктивної медицини визнана світовими асоціаціями, такими як ESHRE, ASRM, КАРМ. Крім того, більшість членів УАРМ вже стали членами цих асоціацій, що підвищує міжнародний імідж українських репродуктологів.
Наша асоціація надає участь у наукових заходах своїм членам на особливих пільгових умовах – це конференції, симпозіуми, тренінги, школи. Деякими послугами може скористатися тільки член асоціації – це закриті зустрічі керівників клінік, участь в робочих групах з підготовки законодавчих актів, клінічних протоколів, наказів МОЗ.
УАРМ захищає інтереси своїх членів, консультує з юридичних питань, відповідає на запити, які надходять до нас, і підтримує в кризових ситуаціях.
УАРМ підтримує обмін професійним досвідом та передовими технологіями, інформує своїх членів про проведення наукових заходів, здійснює регулярні поштові новинні розсилки. Асоціація – це платформа для спілкування, постійного обміну думками, ідеями та новинами. Наші школи, тренінги, конференції та інші заходи ніколи не викликають жалю про даремно витрачений час.

 

Внески в УАРМ

Шановні члени Української асоціації репродуктивної медицини!
Статутом УАРМ (розділ 6) передбачається проплата членських внесків членів асоціації.
1. Колективні члени УАРМ проплачують щорічний внесок у сумі відповідно до потужності клініки (прогресивний внесок), який становить від 150 до 500 умовних одиниць.
2. Індивідуальні члени УАРМ проплачують щорічні внески у сумі 50 умовних одиниць.
3. Щорічний внесок проплачується на рахунок асоціації в гривнях відповідно до курсу євро (умовна одиниця) на день проплати.
4. При умові проплати щорічного внеску колективні та індивідуальні члени асоціації мають знижку реєстраційного внеску на симпозіум УАРМ.
5. При несплаті щорічного внеску впродовж двох років членство в УАРМ припиняється (розділ 4 п. 4.11-4.12 Статуту УАРМ).

Поточний рахунок УАРМ: 

Гривня: UA843052990000026001016211335
EUR: UA803052990000026000036209737

Призначення платежу: благодійний внесок (назва клініки та місто / прізвище індивідуального члена